HAKİKİ GERÇEK DERİ

Firmamız gerçek deri etiket üzerinde Serigraf Baskı, Ofset Baskı, Frekans, Gofre, Yakma metodlarını kullanarak etiketlerinizin üzerinde göz alıcı efektler uygulamaktadır.

SUNİ DERİ ETİKET

Suni deri etiketler gercek deri etikete oranla kalite ve duruşu olarak her nekadar yakın olmasada tekstil sektörünün vazgecilmez etiketlerinden birisidir.

JACRON ETİKET

Ünlü hazır giyim firmaları giyimde en önemli noktanın kemer ve jakron olduğunu belirterek alıcıların bu iki temel unsurdan etkilendiklerini diğer hususların trende göre tercih edildiğini belirtmektedir.

DOKUMA VE SATEN ETİKET

Asetat ve floş ipliğinden dokunan satenler 75-150 penye iplikten, 5′li ve 8′li saten örgüde dokunurlar. Ribon Baskıya uyumludur.

KARTON SALLANTI ETİKET

Bu etiketler sadece adınızın, markanızın yazıldığı , üzerine fiyat etiketi yapıştıracağınız bir karton veya kağıt değil, ürününüzü kullanan kişiye sizden bir hediye veya aksesuar olabilir.

KAUÇUK VE SİLİKON ETİKET

Silikon etiketler cnc kalıpla dökülür.Silikon etiketlerin ham maddesi plastiktir.Müşterilerimizin isteği doğrultusunda her şekil, renk ve ebatta üretilir.

YIKAMA TALİMATI ETİKETİ

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her kalitede ve metrajda temini yapılmaktadır. % 100 Naylon; termal transfer ,letter press serigraf ve sıcak baskıya uygunluk taşır.